fbpx
Select Page

Estētiskā medicīna

POLINUKLEOTĪDU INJEKCIJAS

Efektīvs un inovatīvs risinājums sejas ādas reģenerācijai. Samazina tūsku un maisus zem acīm, mīmiskās grumbas, izlīdzinās ādas tonis, tiek sintezēts kolagēns un elastāns. Pielieto pēc aknes rētu, rozācijas un citu ādas saslimšanu gadījumos. Īpaši ieteicams veikt procedūru kursu pirms plastiskajām operācijām un pēcoperāciju periodā, mazinot risku uz hipertrofisku rētu veidošanos, iekaisuma mazināšanos, išēmiju, veicina brūces dzīšanu.

Kurss 2 reizes ar 3-4 nedēļu intervālu.

CENA:

Nucleofill Soft 180 EUR
Nucleofill Medium 180 EUR
Nucleofill Strong 180 EUR

 

MEZOTERAPIJA

Invazīva, bioloģiski aktīvo vielu ievadīšana ādā ilgnoturīgam pretnovecošanās, pretpigmentcijas rezultātam, rozācijas, aknes un citu ādas problēmu risināšanai.  Mezoterapijā ievadam Apriline Skin line vai Age line preparātus 5 ml.

Cena: 80 – 120 EUR

 

 

BIOREVITALIZĀCIJA

Invazīva, hialuronskābes ievadīšana ādā, ilgnoturīgai mitrināšanai un grumbu aizpildīšanai, ādas kvalitātes uzlabošanai, audu barības vielu uzņemšanai, ādas kolagēna un elastāna stimulēšanai.

CENA:

Neuvia HydroDelux (2,5ml) 180 EUR
Xela REDERM 1.8% (2ml) 180 EUR
Xela REDERM 2,0% (2ml) 200 EUR
PROHILO (2 ml) 250 EUR, divi iepakojumi 450 EUR

I-PRF injekcijas 

Procedūra tiek veikta izmantojot pacienta asins šūnu koncentrātu, bez ķīmiskām piedevām, kas nodrošina maksimālu drošību!

-uzlabo ādas stāvokli, novērš grumbas, pretnovecošanās profilaksei, ārstē rētas, atjauno sausu sejas ādu, dekoltē zonas atjaunošanos, uzlabo problemātisku ādu (akne, rozācija).

– procedūras, kas nodrošina ilgtermiņa audu atjaunošanos bez blakusparādībām.
– procedūra matu augšanas stimulēšanai. Injekcijas galvas matainajā daļā uzlabo matu sīpoliņa apasiņošanu, kas stimulē jaunu matu augšanu un esošais mats kļūst veselāks un spīdīgāks.

CENA:

Visa seja 180 EUR
Seja un kakls 220 EUR
Seja, kakls, dekoltē 230 EUR
Matu atjaunošana 170 EUR

BOTULĪNA INJEKCIJAS

 

Botulīna toksīns jeb neiromodulators tiek ievadīts problemātiskajās zonās, lai samazinātu mīmikas muskulatūras kustību intensitāti. Botulīna injekciju rezultātā mīmikas muskuļi kustās mazāk, tāpēc grumbiņas rodas lēnāk. Efekts pēc injekcijām parādās vienas līdz divu nedēļu laikā un saglabājas aptuveni četrus mēnešus (atkarīgs no klienta individuālas atbildes reakcijas).

Botulīna injekciju efekts ir dinamisko mīmikas krunku un “vārnu kājiņu” izlīdzināšana.

CENA:

Pieres vertikālās (dusmu krunka ) 150 €
Visa piere (horizontālās un vertikālās rievas) 250 €
Acu zona 150 – 180 €
Acu zona un piere 350 – 400 €
Padušu pastiprināta svīšana 350 €
Smaganu smaida korekcija 90 €
Košanas muskuļu hiperaktivitātes mazināšana 280 €
Smēķētāju krunciņu korekcija 70.00 €
Zoda muskuļu korekcija 70 €
Visa seja (full face) 420 €
Visa seja (full face) + kakls 500 €

LŪPU APJOMA PALIELINĀŠANA

Injekcijas ar hialuronskābes preparātu ļauj piešķirt lūpām jaunības svaigumu un pievilcību, izveidot to kontūru, vēlamo apjomu un formu, aizpildīt sīkās krunciņas ap lūpām un koriģēt asimetriju. Procedūra ir iecienīta,  jo pēc hialuronskābes preparāta ievadīšanas uzreiz ir redzams efekts, kas turās līdz 1 gadam.

 

CENA:

Teosyal RHA Kiss (0.7 ml) Geneva 250 Eur
Belotero Soft (0,6 ml) Vācija 240 Eur
Belotero Lips (o,6 ml) Vācija 240 Eur
Juviderm 3 (1 ml) Šveice 280 Eur
Pildvielu šķīdināšana 180 – 250 Eur

 

SEJAS LIFTINGS AR RADIESSE

Ar gadiem ādas tonuss pasliktinās, mainās proporcijas un apjomi, vaigi nošļūk uz leju, kas rada nevienmērīgu un smagnēju sejas ovālu.
Šī preparāta galvenais uzdevums ir atgriezt jaunību mūsu sejai, kaklam, rokām. Un notiek tas uz ādas apjoma atjaunošanas rēķina. Rezultāts: sejas ovāla formēšana, iekritušu vaigu korekcija, dziļo krunku piepildīšana.

30% preparāta sastāv no sintētiska kalcija hidrooksidanta un 70 % ir uz celulozes ar ūdeni un glicerīna bāzes veidots gēls. Preparāts veicina  kolagēna un elastīna sintēzi. Parasti tiek pielietoti pacientiem, kuriem uz hialuronskābes bāzes balstīti filleri rada tūskainību. Šiem filleriem nepiemīt īpašība piesaistīt ūdeni, tādēļ tūskas risks ir mazāks.

Radiesse noturība ir no 12 līdz 24 mēneši.

CENA:

Viens Radiesse iepakojums 350 EUR, divi iepakojumi 600 EUR

SEJAS KONTURĒŠANA AR FILLERIEM

Hialuronskābes injekcijas palīdz izlīdzināt krunciņas (piemēram, nazolabiālajā, pieres apvidū), atgūt zudušo tilpumu un restaurēt  sejas harmoniju, uzlabojot sejas ovālu, piemēram, veicot lūpu kontūras, sejas apjoma vai asimetrijas koriģēšanu , vaigu, žokļa līnijas izcelšanu, zoda izcelšanu.

CENA:

Juviderm 4 (1 ml) viens iepakojums 280 EUR, divi iepakojumi 520 EUR

FILLERI, KAS MAZINA TUMŠOS LOKUS ZEM ACĪM (TEAR TROUGH)

Filleris ir dermāla pildviela, ko izmanto asaru rievu aizpildīšanai. Rezultāts pēc procedūras attīstās 2-3 nedēļu laikā.

CENA:

300 EUR

APTOS vai SHILOUETTE SOFT DIEGI

Diegi estētiskās medicīnas un kosmetoloģijas tirgū ir populāri jau vairākus gadus, turklāt to efektivitāte ir pastāvīgu pētījumu un analīžu priekšmets. Procedūras laikā ārsts ievada zem ādas diegus, bet diegu konusi fiksējas zemādas taukaudos, tādējādi radot kompresiju un nostiepjot ādu. Mīkstie audi kļūst plastiski un tvirti. Tāds karkass ļauj uzturēt ādu tonusā un nenoslīd.

Diegi ir izgatavoti no augstas kvalitātes polipropilēna, ir droši un biosavienojami ar cilvēka organismu un uzsūcas 18 mēnešu laikā, nekaitējot organismam. Diegi tiek ievadīti pietiekami dziļi – zem dermas (lokālajā anestēzijā), un pēc procedūras nekonturējas. Tādējādi sejas vai kakla ādas liftings ir vienmērīgs un kvalitatīvs. Efekts no ievadītajiem diegiem ar laiku tikai pieaug.

 

CENA:

no 1000 – 1500 EUR, individuāli izvērtējot pacienta anatomijas īpašības.

Pierakstu variet veikt zvanot +371 2784 1111 vai rakstot e-pastu uz toskinprofile@gmail.com un mēs ar Jums sazināsimies.