fbpx
Select Page

Estētiskā medicīna

POLINUKLEOTĪDU INJEKCIJAS

Efektīvs un inovatīvs risinājums sejas ādas reģenerācijai. Samazina tūsku un maisus zem acīm, mīmiskās grumbas, izlīdzinās ādas tonis, tiek sintezēts kolagēns un elastāns. Pielieto pēc aknes rētu, rozācijas un citu ādas saslimšanu gadījumos. Īpaši ieteicams veikt procedūru kursu pirms plastiskajām operācijām un pēcoperāciju periodā, mazinot risku uz hipertrofisku rētu veidošanos, iekaisuma mazināšanos, išēmiju, veicina brūces dzīšanu.

Kurss 2 reizes ar 3-4 nedēļu intervālu.

150 – 200 EUR

MIKROADATU TERAPIJA

Pretnovecošanās terapija, ievadot zemādā bioloģiski aktīvās vielas. Mikrotraumu rezultātā ādā notiek dabīga ādas atjaunošanās, sintezējot kolagēna un elastāna šķiedras.

60 EUR

MEZOTERAPIJA

Invazīva, bioloģiski aktīvo vielu ievadīšana ādā ilgnoturīgam pretnovecošanās, pretpigmentcijas rezultātam. Mezoterapijā ievadam Apriline Skin line vai Age line preparātu 5 ml.

 

80 – 100 EUR

BIOREVITALIZĀCIJA

Invazīva, hialuronskābes ievadīšana ādā, ilgnoturīgai mitrināšanai un grumbu aizpildīšanai, ādas kvalitātes uzlabošanai, audu barības vielu uzņemšanai, ādas kolagēna un elastāna stimulēšanai. 

150 – 200 EUR

I-PRF injekcijas 

Procedūra tiek veikta izmantojot pacienta asins šūnu koncentrātu, bez ķīmiskām piedevām.

-uzlabo ādas stāvokli, novērš grumbas, pretnovecošanās profilaksei, ārstē rētas, atjauno sausu sejas ādu, dekoltē zonas atjaunošanos, uzlabo problemātisku ādu (akne, rozācija).

Procedūras, kas nodrošina ilgtermiņa audu atjaunošanos bez blakusparādībām.

Procedūra matu augšanas stimulēšanai

Injekcijas galvas matainajā daļā uzlabo matu sīpoliņa apasiņošanu, kas stimulē jaunu matu augšanu un esošais mats kļūst veselāks un spīdīgāks.

Priekšrocības – droši, jo preparāts tiek izgatavots no pacienta asinīm.

150 EUR

BOTULĪNA INJEKCIJAS

 

Botulīna toksīns tiek ievadīts problemātiskajās zonās, lai samazinātu mīmikas muskulatūras kustību intensitāti. Botulīna injekciju rezultātā mīmikas muskuļi kustās mazāk, tāpēc grumbiņas rodas lēnāk. Efekts pēc injekcijām parādās vienas līdz divu nedēļu laikā un saglabājas aptuveni četrus mēnešus (atkarīgs no klienta individuālas atbildes reakcijas).

Botulīna injekciju efekts ir dinamisko mīmikas krunku un “vārnu kājiņu” izlīdzināšana.

Zonas: piere, starpuzacu rieva, acis u.c.

 EUR 

LŪPU APJOMA PALIELINĀŠANA

Injekcijas ar hialuronskābes preparātu ļauj piešķirt lūpām jaunības svaigumu un pievilcību, izveidot to kontūru, vēlamo apjomu un formu, aizpildīt sīkās krunciņas ap lūpām un koriģēt asimetriju. Procedūra ir iecienīta,  jo pēc hialuronskābes preparāta ievadīšanas uzreiz ir redzams efekts, kas turās līdz 1 gadam. 

  EUR

SEJAS LIFTINGS AR RADIESSE

Ar gadiem ādas tonuss pasliktinās, mainās proporcijas un apjomi, vaigi nošļūk uz leju, kas rada nevienmērīgu un smagnēju sejas ovālu.
Šī preparāta galvenais uzdevums ir atgriezt jaunību mūsu sejai, kaklam, rokām. Un notiek tas uz ādas apjoma atjaunošanas rēķina. Rezultāts: sejas ovāla formēšana, iekritušu vaigu korekcija, dziļo krunku piepildīšana.

30% preparāta sastāv no sintētiska kalcija hidrooksidanta un 70 ir uz celulozes ar ūdeni un glicerīna bāzes veidots gēls.

Radiess noturība ir no 12 līdz 24 mēneši. 

 EUR